Gemi Temizlik Şirketi

gemi temizliği

Bursa Gemi Temizlik Hizmetleri

Bursa Gemi Temizlik Şirketi ?

Özel Gemi Temizlik Şirketi .

Gemi Temizlik Şirketi


Gemi karina ve ambar temizliği konusunda su jeti (yüksek basınçlı su) ile temizlik yöntemi, malzeme ve çevreye zarar vermeden yapılan en iyi ve en etkili endüstriyel temizlik yöntemidir. Su jeti ile gemi karina ve ambar temizliği konusundaki geniş tecrübelerimiz, profesyonel ekibimiz, yeni ve son teknoloji su jeti makinalarımızla hizmetinizdeyiz.
Gemilerin taşıyacağı yükleri emniyetli bir şekilde taşıyabilmesi için tipine göre; ambar veya tanklarının kondüsyon ve temizliği iyi durumda olmalıdır.
Örneğin dökme yük gemilerinin yüke hazırlığı için basitçe süpürme ve yıkama işlemi ile yapılırken tanker gemilerinde temizlik operasyonları daha farklı metotlarla yapılmaktadır. Yani ambar ve tankların netası (Neta muntazam, düzgün, tertipli veya emniyetli anlamına gelir.) gemi tipine göre yüklemeden önce ve tahliyeden sonra farklılık göstermektedir.
Ambar ve Tanklarda Korozyonu Önleme Dökme yük gemilerinde; ambar mezarnalarının ve ambar kapaklarının tüm iç ve dış yüzeyleri, düz tank üstü alanları ile borda postaları,braketlerin kargo ambarlarının tüm iç yüzeyleri, üreticilerin tavsiyelerine uygun olarak etkili koruyucu boya (epoxy veya eşdeğeri) ile boyanacaktır.
Ambar borda façaları tek taraflı olarak deniz suyu içindedir. Borda tarafı daimi boyalı ve göz önünde bulunduğu için bakımı kolaydır. Ambar tarafında kalan borda saçları postalar (frames) bayraklar (brackets) ve taban saçları ( hold bottom plating) yine göz önünde olduğu için bakımı kolaydır.
Balast tanklarının, boyama ile birlikte yapılacak katodik koruması (cathodic protection) için çinko veya alüminyum tutyalar kullanılır. Katodik koruma niteliğinin kanıtlarının verilmesi koşuluyla, daha farklı kimyasal bileşimdeki çinko ve alüminyum tutyalar da kullanılabilir (Solas Chapter II.1’de belirtilmiştir). Tutyaların üzerleri boyanmamalı, kirden ve diğer yabancı maddelerden arındırılmış olmalıdır
İskandil Alma (Sounding) İskandil etme deyimi su derinliğini ölçme anlamında kullanılmaktadır. Eskiden denizin derinliği, uzun bir ipin ucuna bağlanan ağırlığın gemiden sarkıtılarak ağırlığın deniz dibine değmesi ile ölçülürdü. Artık gemilerde deniz derinliğini ölçen elektrikli iskandiller (echo sounder) bulunur.
Tank iskandil etmek deyimi de deniz derinliğini ölçme deyimi ile benzer şekilde bir tankın derinliğini ölçmektir. Ucuna ağırlık bağlı ve üzerinde metrik ölçüler bulunan bir şerit metre ile bu şeridi sarmaya yarayan bir makara düzeneğinden oluşmuş el iskandilleri
SU JETİ İLE GEMİ, KARİNA, AMBAR TEMİZLİĞİ Su jeti ile endüstriyel temizlik hizmetlerinde Türkiye'nin lider çözüm üreticisi Mikrojet, ihtiyacınız olan su jeti temizlik hizmetlerini kendi bünyesinde bulunan su jeti makinaları ve operatörleri ile yerine getirmektedir.
Su jeti ile temizlik hizmetlerinin yanı sıra su jeti pompası, su jeti ünitesi, su jeti yedek parça, su jeti aksesuar ve su jeti kiralama hizmetleride sunmaktadır.
Bugün bünyesinde bulundurduğu 500 ile 2500 Bar su jeti makinaları ile en iyi hizmeti verebilecek kapasiteye sahip olan Mikrojet, aynı zaman da ihtiyaca özel nozul ya da su jeti ekipmanını kendi bünyesinde bulundurduğu makina ekipmanları ve Mühendis kadrosu ile üretebilmektedir.
Ülkemizin dışa bağımlılığının azaltılması için arge çalışmalarımızı devamlı geliştirmekteyiz. İthal ürünlerin bile yetersiz olduğu noktada Mikrojet üretim ekibi, sizin için tasarlar, imal eder ve uygulamasını gerçekleştirir.
Şuan ülkemizde lider su jeti çözüm üreticisi olan Mikrojet, sayısız referansları ile müşteri memnuniyetini her zaman önemsemiş ve önemsemeye devam edecektir.
Su jeti temizlik hizmetlerinde birçok yenilik getiren firmamız en zorlu temizlik hizmetlerinde, etkin çözüm teknikleri ile hızlı ve sorunsuz su jeti temizlik hizmetini yerine getirmektedir.
Telefon: 0532 0 665 668
Fax: 0536 895 52 46
7/24 Saat: 05:00 am – 24:00 pm
7/24 Saat Hizmet
Hemen Randevu Al
Bir Sorunmu Var?

Messajın Başarılı Bir Şekilde Gönderildi!

Sanırım Bazı şeyler ters gitti lütfen sayfayı yenileyin!!!.

Etiketler