Bina Temizlik Şirketi

rezidans temizliği

Bina Temizliği

Bina Temizliği Şirketi – İstanbul Bina Temizlik Şirketleri

Bina Temizliği Şirketi – İstanbul Bina Temizlik Şirketi.


Bina Temizliği Şirketi Yetkin Temizlik, size sunduğu kaliteli hizmetle ve yaptığı modern çalışmalarla birlikte, yaşam mekânlarınızı çok daha ferah ve temiz bir alana dönüştürüyor. Gelişmiş toplumlarda özellikle ortak yaşam alanlarına verilen değer, çok ileri boyutlarda. Bu alanda çok sayıda Bina temizlik Firması ve verdikleri üst düzey hizmet, insan sağlığını yakından etkiliyor. Temizlik konusu her ne
Bina Temizliği Şirketi – İstanbul Bina Temizlik Şirketleri İstanbul Yetkin Temizlik Şirketi 0532 0 665 668 Bina Temizliği Şirketi İstanbul Yetkin Temizlik Group, size sunduğu kaliteli hizmetle ve yaptığı modern çalışmalarla birlikte, yaşam mekânlarınızı çok daha ferah ve temiz bir alana dönüştürüyor. Gelişmiş toplumlarda özellikle ortak yaşam alanlarına verilen değer, çok ileri boyutlarda. Bu alanda çok sayıda Bina temizlik Firması ve verdikleri üst düzey hizmet, insan sağlığını yakından etkiliyor. Temizlik konusu her ne kadar gerekli olsa da toplumların kültürel yapısında da bu konuya bakış açısı birbirinden farklılık göstermekte.
Temizliği yapılmış bina Temizliği yapılmış bina
Apartmanlar, siteler ve yaşam mekânlarınızın bulunduğu birbirinden farklı binalar, daha kaliteli bir yaşam için düzenli olarak temizlenmeli. Periyodik bina temizliği sizin olduğu kadar, konuklarınız için de çok büyük önem taşıyor. Kir, toz ve hastalık taşıyan unsurların ortadan kaldırılması, en başta çocuklarınız için sağlıklı bir yaşam mekânını temsil edecek. Pek çok değişik alanda temizlik konusunda yaptığı çalışmalarla kendini gösteren İstanbul Yetkin Temizlik Group, bina temizliği konusunda da ayağınıza mükemmel fırsatları getiriyor. Merdiven başları, asansör, kapı ve düğmeler insanların en çok temas ettiği noktaları oluştururken, pek çok hastalığın da bu gibi kullanım unsurları sebebiyle yayıldığını söyleyebiliriz. Kullandığı dezenfekte ürün ve malzemeleri ile bina temizliği konusunda kaliteli hizmeti ayağınıza getiren İstanbul Yetkin Temizlik Group, daha ferah, kaliteli ve temiz yaşam mekânları oluşturma konusunda her zaman yanınızda.
Bina Temizliğinde Neden İstanbul Yetkin Temizlik Group? Adeta bir sanat dalı gibi işlenmesi gereken, profesyonel bir çalışma gerektirip, titizlikle takip edilmesi Temizlenmiş bina resmi Temizlenmiş bina resmi
gereken temizlik konusu, elbette ki işinde uzman olan profesyonel bir ekiple yapılmalı. Yıllardan beri elemanlarına verdiği eğitim, kaliteli hizmete olumlu şekilde yansırken, İstanbul Yetkin Temizlikve çalışmalarını siz de takdir edeceksiniz. Yaşadığınız mekânların hijyenik olması, hem mekân hem de yaşam kalitenizin yükselmesi demek. Değişik ve gelişmiş çalışma metotları ile İstanbul Yetkin Temizlikelemanları, yaşadığınız mekânlar içerisinde belki de en çok kullandıklarınızdan biri olan binalarınız için, temizlik konusunda size hizmet edecek en modern teknikleri uyguluyor. Düzenli olarak yapılan temizliklerin, mikropları ortadan kaldırdığı bilinirken, göze hoş gelen, bununla beraber mis gibi kokan bir yaşam mekânı, herkesin ortak arzusu. Elindeki bütün imkânları müşterilerinin lehine kullanan temizlik şirketi, binalarınıza ışıltı, ferahlık ve temizlik sağlayacak. Temiz ve hijyenik bir mekânda yaşamanın avantajını yakalayacak olan sizler, komşularınızla birlikte bu kaliteli hizmetin tadını çıkaracaksınız.
Bina Temizliği Çalışma Saatleri: Bina fotoğrafı Bina fotoğrafı
Tam donanımlı ve profesyonel olarak sektöründe hizmet veren İstanbul Yetkin Temizlik Group, çalışma saatleri ile de tertipli ve düzenli bir sistem ayağınıza getiriyor. Düzenli olarak verdiği hizmet sizin binanız adına yapacağınız anlaşmayla da yakından alakalı olurken, günlük çalışma saatleri 09.00-17.30 (çalışma saatleri sizin talebinize göre değişiklik gösterebilir.) olarak standart bir hizmeti temsil etmekte. Haftanın belirli günlerinde talep edeceğiniz temizlik hizmeti sizi hiç etkilemeden düzenli saat aralıklarıyla kaliteli hizmet ayağınıza getirmeye devam edecek. Eğer trafik ve beklenmeyen benzeri bir sorun olursa, ekibimizin aynı gün içinde çalışma saatini ve verilecek hizmeti telafi edeceğinden emin olabilirsiniz. Temizlik şirketleri arayışlarınızda çözüm ortağınız İstanbul Yetkin Temizlik Group.
Bina Temizliği Fiyatları: Temizlik piyasasında Bina temizlik şirketleri bu rekabet içerisinde hizmet yarışına girerken, burada, elemanların tecrübesi ve deneyimi, kullanılan malzeme ve işe yaklaşım, gerçekten büyük önem taşıyor. İşin kalitesi kadar rakamsal boyutlarda müşterileri yakından ilgilendirirken, İstanbul Yetkin Temizlikve size sunduğu fiyatlar, hem cazip rakamları gösterecek, hem de temizlik konusunda en profesyonel çalışmayı hizmet olarak size sunacak. Sadece bir hastalıkta bile, hastane masraflarını bir kenara bırakın, ailenizden bir kişinin rahatsızlığı, sizi negatif olarak etkilerken, alacağınız karar ve temizlik konusunda hizmet talebiniz, çok daha sağlıklı bir mekânda yaşamanız konusunda size yardımcı olacak. Piyasada bulunan çok sayıda Bina temizlik şirketi olumlu rekabeti müşterilere yine olumlu şekilde yansıtırken, İstanbul Yetkin Temizlikhizmetleri ile birlikte, en kaliteli temizlik hizmetini en uygun şartlarda alacağınızdan emin olabilirsiniz. İşini seven, profesyonel yaklaşan ve binalarınızı tertemiz bir hale getirmek için elinden geleni yapan personelimiz, kesinlikle memnuniyet duyacağınız bir çalışma sistemi ile her an yardımınıza olacak.
Bina cephesi temizliği Bina cephesi temizliği Bina Temizliğini Nasıl Yapıyoruz? Son dönemlerde inşaat sektörü (inşaat temizliği hizmeti de veriyoruz.) faal bir şekilde çalışmalarını sürdürürken, kaliteli binalar birbiri ardına yükselmekte. Özellikle ince işçilikleri ile kendini gösteren bu kaliteli yaşam mekânlarının, özellikle periyodik bakımları çok büyük önem taşıyor. Pek çok insanın gelip gittiği bir mekânda, ister istemez, başta ayakkabılarıyla olmak üzere, insanların elleriyle de ortak kullanım alanlarına mikrop taşıdığını söylemek mümkün. Aslında bu sektörde çalışan Bina temizlik firmaları ve çalışmaları, iyi bir rekabeti körüklüyor. Siz yine de temizlik konusunu hafife almadan, en kaliteli firmadan hizmet almalısınız.
Bina temizliği yapan işçimiz Bina temizliği yapan işçimiz
İstanbul Yetkin Temizlikçalışma politikası içerisinde en başta mekânları hijyenik bir alana dönüştürme konusu büyük önem taşırken, kullanılan temizlik malzemelerinin dezenfekte özelliği, hem sizin hem ailenizin hem de komşularımızın daha garantili bir mekânda yaşamasına yardımcı olacak. Aslında inanç gereği de toplumumuzun temizlik konusunda verdiği önem herkes tarafından bilinirken, size en iyi hizmeti verecek firmayı tercih etmek, hem temizlik hem de sağlık anlamında önemli bir avantaj vesilesi olacak. Kadrosunu kaliteli temizlik elemanlarından oluşturan, onlara verdiği eğitimle size sunulacak hizmetin çıtasını sürekli yükselten İstanbul Yetkin Temizlik Group, en gelişmiş teknik ve uygulamalarla birlikte, binalarınızı en iyi şartlarda temizlemeyi bir görev biliyor. Kutsal yaşam mekânlarınız yani vaktimizin çoğu geçirdiğiniz evlerimiz, biz insanlar için adeta yaşam kalitenizin de önemli bir göstergesi. Son yıllarda giderek gelişen teknoloji, firmamızın hem temizlik araçları hem de malzemelerini en iyi şekilde seçmesine yardımcı oluyor. İstanbul Yetkin Temizliktemizlik şirketi Ofis temizliği, ev temizliği ve işyeri temizlikleriyle de hizmetinizdedir. Tamamen size sağlık getiren, içinizi ferahlatan bir mekân oluşturma konusundaki çalışmalar, temizlik kalitesiyle de bütünleşip sizleri memnun etmeye devam ediyor.
Villa temizliği nasıl yapılır?.

Rezidans Temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler, öncelikle banyo temizliği, tuvalet temizliği, mutfak temizliği, oturma odası temizliği ve uyku odaları temizliğinde kullanılacak kimyasal ve teknolojik ekipmanın malzeme cinsine göre seçilmiş olması gerekmektedir. Rezidans Temizliğinde içinde kullanılan malzemeler mermer, granit, ahşap, plastik, boya yüzeyler, halı , perde ve kumaşların yıkamasında dikkatli ve özenli olmak gerekmektedir. Villa temizliği nasıl yapılır konusunda aklınızda bulunan sorulara en doğru yanıtları bulabilmek ve en kaliteli, güvenilir hizmeti alabilmek için tam da en doğru adres Yetkin Temizlik desiniz.


Yetkin temizlik şirketi villa temizliği nasıl yapılır sorunuza çözüm olabilmesi de dahil olmak üzere pek çok alan ve bölgede hizmet vermiştir ve vermeye de devam etmektedir. Yetkin Temizlik Şirketi olarak Rezidans Temizliği,villa temizliği, yurt temizliği, ev temizliği, fabrika temizliği, inşaat sonrası temizliği, okul temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, araç temizliği, koltuk temizliği, perde ve kumaş temizliği, battaniye temizliği, halı temizliği, camii temizliği vb. gibi birbirinden farklı pek çok alan ve bölgede hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
Temizlik işlerimizde çalışan ekibimiz şirketimize dahil olmadan önce alanında uzman kişiler tarafında temizlik ve hizmet ile ilgili bilgilendirme ve eğitimden geçmektedir.
Yetkin Temizlik Şirketi olarak hizmetlerimizde,

• Kaliteli ve güvenilir hizmet,
• Güler yüz, iş disiplini, sorumluluk bilinci ve hoş görüye sahip profesyonel temizlik ekibimiz
• Zamanında iş teslimi,
• İş ve işiçi sağlığı/ güvenliğinin varlığı ve korunması gibi hususların uygulanmasına büyük önem vermekteyiz.
Rezidans Temizliği nasıl yapılır konusunda ve diğer temizlik hizmetlerimizden yararlanmak için sitemizde bulunan iletişim ve adres bilgilerimizden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Her temizlik servisinde aşağıdakileri içeren hizmetler sağlayacağız:

 • Banyolar
  Örümcek ağları kaldırılır, tozlanan yüzeyler temizlenir, zemin temizlenir, tuvalet taşları temizlenir, aynalar / krom armatürler temizlenir, duş kapıları temizlenir, fayans duvarlar,kalebodur döşemeler, küvet / duşakkabinler temizlenir.s
 • Uyku Odaları
  Yüzeyler elle silinir,zeminler elle temizlenir, genel tozlar alınır, örümcek ağları kaldırılır, isteğe bağlı olarak ilaçlama yaplılır, kapı ve kapı çerçeveleri spotlar temizlenir.
 • Yaşam alanları
  Yüzeyler elle silinir,halı, koltuklar yıkanır, örümcek ağları temizlenir, kapı ve kapı çerçeveleri temizlenir, spotlar temizlenir, genel yüzeyler tozlar temizlenir, zeminler temizlenir.
 • Mutfak
  Tezgah üstü temizlenir, menfez dışında temizlenir,dolaların üst ve ön cam temizliği yapılır, damlama tavaları / cam üst yüzeyleri silinir, lavabo temizlenir ve krom kaplı yüzeyler temizlenir, temizlenmiş tüm cihazların üstleri kurulanır, genel toz alma çalışması yapılır, örümcek ağları sökülür,isteğe bağlı olarak ilaçlanır, mikrodalga, buzddolabı gibi ekipmanlar temizlenir, kapı ve kapı çerçeveleri temizlenir.
Telefon: 0532 0 665 668
Fax: 0536 895 52 46
7/24 Saat: 05:00 am – 24:00 pm
7/24 Saat Hizmet
Hemen Randevu Al
Bir Sorunmu Var?

Messajın Başarılı Bir Şekilde Gönderildi!

Sanırım Bazı şeyler ters gitti lütfen sayfayı yenileyin!!!.