İstanbul Genel Temizlik Şirketi

rezidans temizliği

Genel temizlik – İstanbul Genel Temizlik Şirketi

Genel temizlik – İstanbul Genel Temizlik Şirketi

Genel temizlik – İstanbul Genel Temizlik Şirketi.


Genel temizlik – İstanbul Genel Temizlik Şirketi Genel temizlik – İstanbul Genel Temizlik Şirketi Genel Temizlik Şirketi Genel temizlik çok geniş bir alanı kapsamaktadır. Kapladığı alan kadar olaylara hâkim olmak da zorlaşır. İyi bir temizlik şirketi bu genel temizlik konusunda başarılı olabilir ve genel temizliğin hakkını verebilir. Genel temizlik diyince akla her şey gelebilir. Dış cephe temizliğinden cam silmeye, büro temizliğinden ev temizliğine, inşaat sonrası temizlikten koltuk ve halı
İstanbul Yetkin Temizlik Şirketi 0532 0 665 668
Genel Temizlik Şirketi Genel temizlik çok geniş bir alanı kapsamaktadır. Kapladığı alan kadar olaylara hâkim olmak da zorlaşır. İyi bir temizlik şirketi bu genel temizlik konusunda başarılı olabilir ve genel temizliğin hakkını verebilir. Genel temizlik diyince akla her şey gelebilir. Dış cephe temizliğinden cam silmeye, büro temizliğinden ev temizliğine, inşaat sonrası temizlikten koltuk ve halı temizliğine kadar her şey bu genel temizlik içerisinde olabilir. Bir evi temizlediğimizi düşünelim. Bu işte başarıyı sağlamanın yolu odanın temizliğinin iyi yapılmasıdır. Odanın temizliğinin iyi yapılması içindeki eşyaların temizliğinden ölçülebilir. Böylelikle bir genel temizlik işinde özelden genele bir temizliğe hâkimiyet gerekir.
Genel temizlik konusu hangi temizlik şirketinin işini iyi yapıp yapmadığının değerini, niteliğini belirleyebilir. Çünkü genel temizlik pek çok temizliği de içerisinde bulundurur. Genel temizlik şirketlerinin bu konuya büyük önem ve hassasiyet göstermesi diğer temizliklere de önem göstermesi ile bağlantılıdır. Genel temizlik konusunda deneme yanılma yolu ile hangi temizlik şirketinden devam edileceğine karar verilebilir. İlk olarak bizim şirketimiz ile başlamanız sizin için vakit ve nakit kazancı sağlayabilir. Yapılan temizlikten memnun kalma garantisi veren şirketimiz sizin ilkiniz olmalıdır ve diğer şirketlerle vakit harcamamanızı önerir. İstanbul Yetkin Temizliktemizlik şirketi yılların iş birikimiyle personellerini eğitmektedir.
Genel Temizlik Personeli Genel bir temizlik için görevli personeller işinde iyi olmalıdır. Temizlik işini gerçekten meslek edinen elemanlarla çalışılmalı ve çalışanlar yaptığı işin ciddiyetinin farkında olmalıdır. Herkese hitap edecek bir titizlikte çalışan personellerimiz işlerini savsaklamak yerine özenle tüm ayrıntının temizliğini yapmaktadırlar. Ofis temizliği ve işyeri temizliği taleplerinizde detaylı ve genel temizlikleri uygun fiyatlarla yapıyoruz. İstanbul Yetkin Temizlikişyerlerine özel genel temizlikte profesyonel çözümler ile sizin asıl işinize odaklanmanıza yardımcı olmaktadır.
İnşaat sonrası temizlik ağır bir temizliktir. Kiri pisliği çok olur. Hem böyle bir temizliğe hâkim olup hem de bir ofis temizliği işinde usta olmak zordur. İkisinin yerleri çok farklıdır bu sebeple ikisinde iyi bir iş çıkarmak temizlik şirketinin tüm konulara hâkim olduğunu gösterir. Temizlik hizmetlerinde işlerin ciddi sahip şirketimiz ile çalışmalı ve yapılan temizlikten memnun kalarak bir daha güvenle temizlik ile ilgili sıkıntılarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Genel temizlik firmasına işini yaptırıp memnun kalmak isteyenlerin adresi ilk burası olmalıdır. İşini iyi yapan, tecrübeli personellerimiz ile sizin memnuniyetiniz için tüm ayrıntılara dikkat ederek çalışacak ve sizi mutlu edeceğiz. İstanbul Yetkin Temizliktemizlik şirketleri arasında Genel ve Detay temizlik yaptırmak isteyen müşterilerimiz için Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında hizmetlerini sürdürmektedir. Temizlik talepleri için iletişim bölümünden mail veya telefon ile ulaşabilirsiniz.
Villa temizliği nasıl yapılır?.

Rezidans Temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler, öncelikle banyo temizliği, tuvalet temizliği, mutfak temizliği, oturma odası temizliği ve uyku odaları temizliğinde kullanılacak kimyasal ve teknolojik ekipmanın malzeme cinsine göre seçilmiş olması gerekmektedir. Rezidans Temizliğinde içinde kullanılan malzemeler mermer, granit, ahşap, plastik, boya yüzeyler, halı , perde ve kumaşların yıkamasında dikkatli ve özenli olmak gerekmektedir. Villa temizliği nasıl yapılır konusunda aklınızda bulunan sorulara en doğru yanıtları bulabilmek ve en kaliteli, güvenilir hizmeti alabilmek için tam da en doğru adres Yetkin Temizlik desiniz.


Yetkin temizlik şirketi villa temizliği nasıl yapılır sorunuza çözüm olabilmesi de dahil olmak üzere pek çok alan ve bölgede hizmet vermiştir ve vermeye de devam etmektedir. Yetkin Temizlik Şirketi olarak Rezidans Temizliği,villa temizliği, yurt temizliği, ev temizliği, fabrika temizliği, inşaat sonrası temizliği, okul temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, araç temizliği, koltuk temizliği, perde ve kumaş temizliği, battaniye temizliği, halı temizliği, camii temizliği vb. gibi birbirinden farklı pek çok alan ve bölgede hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
Temizlik işlerimizde çalışan ekibimiz şirketimize dahil olmadan önce alanında uzman kişiler tarafında temizlik ve hizmet ile ilgili bilgilendirme ve eğitimden geçmektedir.
Yetkin Temizlik Şirketi olarak hizmetlerimizde,

• Kaliteli ve güvenilir hizmet,
• Güler yüz, iş disiplini, sorumluluk bilinci ve hoş görüye sahip profesyonel temizlik ekibimiz
• Zamanında iş teslimi,
• İş ve işiçi sağlığı/ güvenliğinin varlığı ve korunması gibi hususların uygulanmasına büyük önem vermekteyiz.
Rezidans Temizliği nasıl yapılır konusunda ve diğer temizlik hizmetlerimizden yararlanmak için sitemizde bulunan iletişim ve adres bilgilerimizden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Her temizlik servisinde aşağıdakileri içeren hizmetler sağlayacağız:

 • Banyolar
  Örümcek ağları kaldırılır, tozlanan yüzeyler temizlenir, zemin temizlenir, tuvalet taşları temizlenir, aynalar / krom armatürler temizlenir, duş kapıları temizlenir, fayans duvarlar,kalebodur döşemeler, küvet / duşakkabinler temizlenir.s
 • Uyku Odaları
  Yüzeyler elle silinir,zeminler elle temizlenir, genel tozlar alınır, örümcek ağları kaldırılır, isteğe bağlı olarak ilaçlama yaplılır, kapı ve kapı çerçeveleri spotlar temizlenir.
 • Yaşam alanları
  Yüzeyler elle silinir,halı, koltuklar yıkanır, örümcek ağları temizlenir, kapı ve kapı çerçeveleri temizlenir, spotlar temizlenir, genel yüzeyler tozlar temizlenir, zeminler temizlenir.
 • Mutfak
  Tezgah üstü temizlenir, menfez dışında temizlenir,dolaların üst ve ön cam temizliği yapılır, damlama tavaları / cam üst yüzeyleri silinir, lavabo temizlenir ve krom kaplı yüzeyler temizlenir, temizlenmiş tüm cihazların üstleri kurulanır, genel toz alma çalışması yapılır, örümcek ağları sökülür,isteğe bağlı olarak ilaçlanır, mikrodalga, buzddolabı gibi ekipmanlar temizlenir, kapı ve kapı çerçeveleri temizlenir.
Telefon: 0532 0 665 668
Fax: 0536 895 52 46
7/24 Saat: 05:00 am – 24:00 pm
7/24 Saat Hizmet
Hemen Randevu Al
Bir Sorunmu Var?

Messajın Başarılı Bir Şekilde Gönderildi!

Sanırım Bazı şeyler ters gitti lütfen sayfayı yenileyin!!!.