Ev Temizliği

rezidans temizliği

İstanbul Ev Temizik Firması

İstanbul Ev Temizliği Nasıl Yapılır ?

EV Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler .

Ev temizliği hizmetiyle şık ve rerah bir ev ortamına kısa sürede ulaşmak mümkün. Evinizin pırıl pırıl görünmesini istiyorsanız kusursuz ev temizliği hizmetimizden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Eviniz sürekli olarak toz biriktirir ve böylece kir ve mikroplarla bir arada olursunuz. Bu nedenle evin temizliğinin sürekli olarak yapılması ve kötü görünümden kurtarılması gerekir. İçlerinde birçok yatak odası, banyo, tuvalet, lavabo, salon, teras veya balkon, mutfak, kiler vb. gibi bölüm ve alanları barındırmaktadır. Birden çok evi içinde barındıran villa tipi konutlar için hijyen çok önemli bir iş kolunu teşkil etmektedir.Buda ev sahibinin tek başına yapabileceği bir konu olmadağı anlamına gelmektedir. Ayrıca müstakil ev, daire gibi yapıların sterilizasyon ve dezenfektasyon işlerini yapmak bile çoğu kere bizim gibi profesyonel destek gerekirken yüz ölçümü geniş olan vilların temizlik, düzen ve hijyen işlemleri için doğrudan bu konuda uzman deneyimli, profesyonel kişilerden oluşmuş bir ekipten destek almak en doğru karardır.

. Villa temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler .

Ev tipi konut yapılarında kullanılan yapının fiziki ekipmanları kullanılan sıradan kimyasallardan korunmalı, ayrıca yüzey temizliğinde kullanılacak bez, solüsyonlar, şampuanlar, gibi diğer yardımcı ekipmanlar uzman bir kadro ile tespit edilen ekipmanlardan seçilmelidir.Burada dikkat edilmesi gereken temel unsur villa içinde kullanılan diğer süs gibi bir takım, enstrümanlar da kırılma darbe görme gibi çeşitli dolaylı zararlardan korunmuş olması gerekir.Burada villa temizliği bizim için çok değer verdiğimiz profesyonelliğimizin sahaya yansımış hali olmaktadır..


Ev Temizliği İstanbul Ev temizliği İstanbul sayesinde sağlıksız ve kötü görünüme ulaşan yaşam alanınızdan kurtulacaksınız. Enfeksiyonlardan korunmak için evinizin temizliğine gereken önemi verin. Böylece şık ve tarz ev dekorasyonu da ortaya çıkmış olacaktır. Kaliteli temizlik hizmeti ile tanışmak istiyorsanız zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Son teknoloji ürünlerimizle beraber sorunsuzca temiz bir ortam sağlanır. Ev temizliği işlemlerinde antibakteriyel sabunlar kullanılmaktadır. Toz alma, dolap silme, banyo temizliği, mutfak temizliği, dolap silme, koltuk silme gibi birçok işlem özenle gerçekleştirilir. Süpürme ve yer silme işlemleri özenle yapılır. Perde ve cam temizliğine de gereken önem verilir. Duvar lekelerinden de kolaylıkla kurtulacaksınız.

Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği fiyatları oldukça ekonomiktir. Bu hizmetimizden oldukça uygun fiyatlara yararlanmak için istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. İstediğiniz yere ulaşılarak eviniz kusursuzca temizlenir ve bakımlı hale getirilir. Temizlik yapmak için çoğu zaman vakit bulamayabilirsiniz. Bu nedenle yeterli temizliğin sağlanması için profesyonel hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımız sizlere kusursuz temizlik hizmetini sağlayacak. Hizmetimizden pek çok kişi yararlanmakta ve oldukça memnun kalmaktadır. Sizler de bakımlı evlere kısa sürede ulaşmak için acele edebilirsiniz

Ev Temizliği Şirketleri

Sağlıklı ve estetik bir ev istiyorsanız bu isteğinize ulaşmanız oldukça kolay. Tereddüt etmeden ev temizliği hizmetimizden yararlanarak bu isteğinize ulaşabilirsiniz. Doğru temizlik yöntemleri uygulanmadığında eviniz istenen hijyene ulaşmayacaktır. 7 gün 24 saat temizlik hizmetimiz sizlerin başvurusunu bekliyor. İstediğiniz gün ve saatte temizlik işleminden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet evin her alanına uygun biçimde sağlanır. Tüm detaylar kusursuzca temizlenir ve evinizde ferah bir hava oluşur. Kaliteli, ekonomik ve profesyonel hizmet sizleri bekliyor. İz kalmadan kusursuz temizlik sağlanacaktır. Böylece pırıl pırıl evinizde keyifle vakit geçireceksiniz.
Ev temizliği nasıl yapılır?.

Ayrıca sağlık açısından da hijyenik temizlik oldukça önemlidir. Evinizi düzenli olarak temizleterek mikroplardan kurtulabilirsiniz. Ev temizliği evde huzurlu vakit geçirmek için büyük önem taşır. Kendinize verdiğiniz değeri evinize de vererek sağlıklı bir hayat sürebilirsiniz. Ev temizliği konusunda her ayrıntının atlanmadan temizlenmesi oldukça önemlidir. Ev temizliği için tereddüt etmenize gerek yok. Tüm odaların ve eşyaların temizliği yapılır. Zarar veren kimyasallar tercih edilmemektedir. Kanserojen maddelerin kullanılmadığı temizlik hizmetimizden yararlanarak kısa sürede ferah ve temiz evinize ulaşacaksınız.


Yetkin temizlik şirketi villa temizliği nasıl yapılır sorunuza çözüm olabilmesi de dahil olmak üzere pek çok alan ve bölgede hizmet vermiştir ve vermeye de devam etmektedir. Yetkin Temizlik Şirketi olarak Rezidans Temizliği,villa temizliği, yurt temizliği, ev temizliği, fabrika temizliği, inşaat sonrası temizliği, okul temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, araç temizliği, koltuk temizliği, perde ve kumaş temizliği, battaniye temizliği, halı temizliği, camii temizliği vb. gibi birbirinden farklı pek çok alan ve bölgede hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
Temizlik işlerimizde çalışan ekibimiz şirketimize dahil olmadan önce alanında uzman kişiler tarafında temizlik ve hizmet ile ilgili bilgilendirme ve eğitimden geçmektedir.
Yetkin Temizlik Şirketi olarak hizmetlerimizde,

• Kaliteli ve güvenilir hizmet,
• Güler yüz, iş disiplini, sorumluluk bilinci ve hoş görüye sahip profesyonel temizlik ekibimiz
• Zamanında iş teslimi,
• İş ve işiçi sağlığı/ güvenliğinin varlığı ve korunması gibi hususların uygulanmasına büyük önem vermekteyiz.
Rezidans Temizliği nasıl yapılır konusunda ve diğer temizlik hizmetlerimizden yararlanmak için sitemizde bulunan iletişim ve adres bilgilerimizden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Her temizlik servisinde aşağıdakileri içeren hizmetler sağlayacağız:

 • Banyolar
  Örümcek ağları kaldırılır, tozlanan yüzeyler temizlenir, zemin temizlenir, tuvalet taşları temizlenir, aynalar / krom armatürler temizlenir, duş kapıları temizlenir, fayans duvarlar,kalebodur döşemeler, küvet / duşakkabinler temizlenir.s
 • Uyku Odaları
  Yüzeyler elle silinir,zeminler elle temizlenir, genel tozlar alınır, örümcek ağları kaldırılır, isteğe bağlı olarak ilaçlama yaplılır, kapı ve kapı çerçeveleri spotlar temizlenir.
 • Yaşam alanları
  Yüzeyler elle silinir,halı, koltuklar yıkanır, örümcek ağları temizlenir, kapı ve kapı çerçeveleri temizlenir, spotlar temizlenir, genel yüzeyler tozlar temizlenir, zeminler temizlenir.
 • Mutfak
  Tezgah üstü temizlenir, menfez dışında temizlenir,dolaların üst ve ön cam temizliği yapılır, damlama tavaları / cam üst yüzeyleri silinir, lavabo temizlenir ve krom kaplı yüzeyler temizlenir, temizlenmiş tüm cihazların üstleri kurulanır, genel toz alma çalışması yapılır, örümcek ağları sökülür,isteğe bağlı olarak ilaçlanır, mikrodalga, buzddolabı gibi ekipmanlar temizlenir, kapı ve kapı çerçeveleri temizlenir.
Telefon: 0532 0 665 668
Fax: 0536 895 52 46
7/24 Saat: 05:00 am – 24:00 pm
7/24 Saat Hizmet
Hemen Randevu Al
Bir Sorunmu Var?

Messajın Başarılı Bir Şekilde Gönderildi!

Sanırım Bazı şeyler ters gitti lütfen sayfayı yenileyin!!!.