Hizmetlerimiz

Ofis Temizliği

Ofis temizliği işletme çalışanlarının sağlığını etkileyen en önemli etkenlerdendir. Ofislerde sağlıklı bir çalışma alanı sağlayabilmek için genel temizliğin aksatılmadan yapılması gerekir. Temel hijyen koşullarının sağlandığı bir ofiste hem çalışanların iş verimi artar hem de hastalıklara neden olabilen mikroorganizmaların personel arasında yayılması önlenmiş olağlıklı bir hizmet bekleyen yapılar grubuna girmektedir.

Ofis temizliği sistemimiz Nasıl Çalışır

Ofis temizliği işlemine başlarken ilk olarak eldiven takılır, günlük düzenli olarak temizliği yapılan ofislerde çöp kovaları genelde 1-2 parça kağıt parçası vs. küçük çöpler olacağından çöp poşeti genelde değiştirilmez beklediğinde koku yapacak meyve ve yemek kalıntıları varsa poşet ıslak ise veya yırtık ise büyük çöp poşetine boşaltılmaz kovaya takılı olan poşet değiştirilir. çöp toplama işlemi bittikten sonra takılı olan eldiven çıkartılarak sonraki temizlik işlemi için eldiven takılır. Bu arada çöp kovası kirli ise yeşil temizlik bezi ile temizliği yapılır. İlk önemli detaay temizliğin gidişatını belirleyecek temel unsur evinizin tamamı ile ayrıntılı bir detaay çalışması ile başlarız.Burda önemli olan evinizin temizliğidir ancak yüzey dayanım ve estetik bozunum istenmeyen durumlara neden olur.Bunun için evde bulunan eşya ve bu eşyanın hammaddesine uygun dezenfektanlara seçmekdedir.Bu dezenfektana uygun teknoloik araç seçimi sırası ile devam eder. Hizmetimizin başlangıç noktası olarak mutfak temizliği, banyo temizliği, tuvalet temizliği olarak devam eder.Bu evinizin bölmeleri için temizlik çok hassas ve önem arz eder.İkinci seans evinizin uyku ve yaşam alanlarına yönelik devam eder.Yetkin temizlik hizmetleri strilizasyon ve dezenfeektasyon hizmetleri ile gözle görünmeyen her türlü organizma için özel çözümler üretmektedir.Yaşam alanınız için detat-temiz seviyesi gerekli seviyede size teslim edilir.

İç Mekan Temizliği

 • Masa Temizliği
  Ofis temizliği personelin dikkatini dağıtmamak açısından çalışma saatlerinin dışında, mümkünse hafta sonu yapmaktayız. Temizliğe başlamadan önce önemli materyallerin kaybolmasını önlemek için masaların üzerindeki tüm eşyalari ofis çalışanları tarafından dosya, evrak gibi belgeler arşivlenecekse arşivlenir, aksi durumda dolaplara kaldırılmaktadır. Sonrasında çöpler ve kağıt atık kutuları boşaltılarak her yer özel solüsyonlar yardımı ile temizlenmektedir.
 • Dolap Temizliği
  Masa temizliği sonrasında olapların tozu alınmaktadır. Burada kullanılan dolap tiplerine göre özel bezler ve solüsyonlar kullanılmaktadır. Ardından leke kalmaması için tüm yüzeyler kurulanmaktadır. Bilgisayar, fotokopi makinesi, faks makinesi, telefon gibi elektronik cihazlar kuru bir bezle silinmektedir.. Bu aletler yalnızca kapalı konumdayken temizlenmekte, su ve kimyasal temizleyiciler kullanılmamaktadır. Kapılar solüsyonlu dezenfektanlı bezle silinmekte kapı kolu, portmanto gibi çok sayıda kişinin sürekli temas halinde bulunduğu bölgeler dezenfekte edilmektedir.. Masa ve dolaplardaki çekmeceler boşaltılarak tozdan arındırılmaktadır.
 • Zemin Temizliği
  Mobilya ve elektronik eşyaların tozu alındıktan sonra zemin temizliğine geçilmektedir.. Eğer yerler halıyla kaplıysa vakumlu temizleyicilerle; çıplak parke veya beton zemin varsa fırçayla süpürülmektedir. Zemindeki yabancı maddeler süpürülerek uzaklaştırıldıktan sonra ıslak silim yapılmaktadır.. Bunun için özel solüsyonlar kullanılmakta, gerekliyse durulama ve kurulama yapılmaktadır.. Zeminin kolay kuruması ve deterjandan kaynaklanan kimyasal kokunun uzaklaşması için ortam iyice havalandırılmaktadır..
 • Cam Temizliği
  Pencere temizliği yapılırken ilk önce perdeler çıkarılıp özelliklerine uygun bir şekilde yıkanmaktadır. Tül ve kumaş perdeler çamaşır makinesinde yıkanmakta, stor perdeler ise özel stor solüsyonları ile yıkanıp vakumla temizlenmektedir.. Ardından tüm pencereler cam temizleyicilerle silinmektedir.. Leke kalmaması için mutlaka kuru bir bezle kurulanmaktadır. .
 • Ortak Kullanım Alanlarının Temizlenmesi
  Ofislerde çalışma ortamları temizlendikten sonra mutfak, tuvalet, bekleme odası, toplantı salonu gibi ortak kullanım alanlarının temizliğine geçilmelmektedir.. Mutfak temizliğinde tek kullanımlık, antibakteriyel temizlik malzemeleri kullanılmakta, temizlik sırasında gıda maddeleri açıkta bırakılmamaktadır. Tuvaletler temizlenirken kapılar, duvarlar, klozet ve lavabo altları da dahil olmak üzere tüm yüzeyler özel dezenfektanlarla silinmektedir. Çöpler boşaltılarak çöp kovaları yıkanmakta, kağıt havlu, tuvalet kağıdı, sabun gibi temizlik malzemeleri yenilenmektedir. Dinlenme ve toplantı odalarındaki televizyon, projeksiyon cihazı gibi elektronik aletler dikkatlice silinmekte; masa ve dolapların tozu alınmaktadır, sandalyeler düzgünce yerleştirilmektedir. .
Telefon: 0532 0 665 668
Fax: 0536 895 52 46
7/24 Saat: 05:00 am – 24:00 pm
7/24 Saat Hizmet
Hemen Randevu Al

Etiketler